Formy płatności

Funkcjonalność i wygoda są ważne, ale najważniejszym czynnikiem, którym kierujemy się w temacie płatności jest bezpieczeństwo. Współpracujemy tylko z wiarygodnymi firmami, których marka jest znana, wzbudza poczucie bezpieczeństwa i zaufania.

  1. Przelew tradycyjny – jeśli wybierzesz tę formę płatności, dokonaj przelewu na nasze konto na podstawie poniższych danych (ING Bank Śląski S.A.):

- Nazwa odbiorcy - e-Desires Paweł Kowalski
- Numer konta - 84 1050 1025 1000 0092 6459 5647
- Tytuł przelewu - "Zamówienie nr (numer zamówienia)"
- Kwota

Pamiętaj jednak, że jest to najwolniejsza opcja opłacenia zamówienia. Środki księgowane są najczęściej w drugim dniu roboczym po wykonaniu przelewu. Po otrzymaniu płatności przystępujemy do przygotowania zamówienia i wysłania go.

  1. System PayU – system płatności dostarczany przez PayU jest znany w wielu krajach na całym świecie. Umożliwia on dokonanie płatności szybkim przelewem we współpracy z Twoim bankiem. Po wybraniu tej formy płatności system przeprowadzi Cię po bardzo prostym procesie opłacenia zamówienia. Środki od razu księgowane są na naszym koncie, a my rozpoczynamy kompletowanie zamówienia i proces nadawania przesyłki.
  2. System iMoje – nowy system płatności elektronicznych, który wprowadzany jest przez ING Bank Śląski S.A. Płatności realizowane są z wykorzystaniem przyjaznej aplikacji, która umożliwia zrealizowanie przelewu w szybki i prosty sposób. Środki od razu księgowane są na naszym koncie, a my rozpoczynamy kompletowanie zamówienia i proces nadawania przesyłki.
  3. Masterpass - system płatności elektronicznych oferowany przez MasterCard. Do płatności wykorzystujesz karty płatnicze dodane wcześniej do swojego portfela Masterpass. Płatności realizowane są od razu, a środki od razu księgowane na naszym koncie.

Nie umożliwiamy płatności gotówką przy opcji odbioru osobistego w Warszawie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl